Natasza Dereń-Halczok

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyła wydział  „Finanse i Bankowość”.

Ekonomistka, Przedsiębiorca, Doradca, Dyrektor Regionalny w OVB Allfinanz, Trener, Mentor, Pisarka.

Związała się  z branżą ubezpieczeniowo-finansową  w 2002r rozpoczynając współpracę z firmą OVB Allfinanz. W latach 2010-2014  najlepszy sprzedawca usług finansowych w firmie OVB Allfinanz w Polsce, w roku 2013  otrzymała puchar za 3 miejsce w sprzedaży  w Europie.

Mentor i trener wspierający klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji oraz zespół współpracowników w ich rozwoju i dążeniu do celów.

Współzałożyciel i Członek Honorowy „Stowarzyszenia Klientów Finance Club”, którego misją jest zabezpieczanie ciągłości funkcjonowania rodziny, wspieranie ubezpieczonych i głoszenie idei „wolności wyboru” w ubezpieczeniach.

Hobbystycznie autorka  książki „Przygody Wielkiego Różowego Hipcia” wspierającej rodziców, opiekunów  i dzieci  w wychowaniu do wartości i w rozmowach o trudnych emocjach i nietypowych sytuacjach.

Wspiera wiele inicjatyw charytatywnych w tym budowę polskiego sztucznego serduszka dla dzieci przekazując wsparcie  Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu im. prof. Zbigniewa Religi, zarówno z tytułu promowania  idei zabezpieczenia jak i sprzedaży książki.

Interesuje się psychologią i komunikacją międzyludzką. Uwielbia fotografować, pływać i spędzać kreatywnie czas z dziećmi.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki wspaniałych i twórczych chłopców.

Bądź na bieżąco z przygodami Hipcia!

zapisz się do Różowego Newslettera